قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه > سبک زندگی > آرایش و زیبایی > چگونه لب های زیبا داشته باشیم؟

چگونه لب های زیبا داشته باشیم؟

رژهای براق و چرب، باعث مرطوب شدن لب ها میشوند، اما مشکل شان این است که، در طی روز باید چندین بار تجدید شوند. برای یادگیری نکات کاربردی زیبایی برای داشتن لب هایی زیبا و جذاب بخش های زیر را مشاهده کنید.

چگونه لب های زیبا داشته باشیم؟
چگونه لب های زیبا داشته باشیم؟

۱-از خط لب برای مشخص کردن محدوده لب های خود و ماندگاری بیشتر رژ لب استفاده کنید.

خط لبی که متناسب با برق لب یا رژ لب تان باشد را انتخاب کنید. خط لب را روی لبه های بیرونی لبتان بکشید و سپس از رژ لب یا برق لب استفاده کنید.

اگر نمیخواهید از خط لب بطور کامل، در دور لب خود استفاده کنید، میتوانید فقط در بخشی از لب هایتان، مثلا درگوشه ها از آن استفاده کنید.

حجیم کننده لب برای داشتن لب هایی پر را امتحان کنید.

اگر لب های باریک و کوچکی دارید، میتوانید از محصولاتی که لب های شما را حجیم میکنند استفاده کنید. بالم یا برق لب، شامل ترکیباتی است که میتواند بطور موقت، لب های شما را حجیم کند.

آن ها از طریق تحریک کردن پوست لب باعث میشوند که، لب ها بطور موقت متورم و حجیم نشان داده شوند. تحریک زیاد پوست لب، باعث ایجاد خشکی و ترک در آن میشود، پس این محصولات را هر روز استفاده نکنید.

شما میتوانید حجیم کننده لب خانگی بسازید، که ترکیبات آن در محل زندگی شما به آسانی پیدا میشود. حجیم کننده های لب تجاری معمولا شامل دارچین، فلفل هندی و نعناع تند میشوند، که این ترکیبات میتوانند پوست را حجیم و متورم کنند.

برای ساختن حجم دهنده لب خانگی، میتوانید بالم لبتان را، با چوب دارچین و کمی فلفل هندی، یا چند قطره اسانس روغن نعناع تند مخلوط کنید، و روی لب هایتان بزنید.

برای ماندگاری بیشتر، بسیاری از افراد از فیلرهای لب (پرکننده لب) استفاده میکنند. در مکالمات روزمره فیلر استفاده میشه. 

برخی هم برای حجم دادن به لب ها، کلاژن و ترکیبات دیگری را به لب ها تزریق میکنند، که حتما برای این کار باید به یک متخصص مراجعه کنید.

چگونه لب های زیبا داشته باشیم؟
چگونه لب های زیبا داشته باشیم؟

۲-رژ لب بزنید.

در ابتدا لب های خود را تمیز کنید، و لایه برداری انجام دهید، تا رژ روی لب هایتان پوسته پوسته نشود. توجه داشته باشید که لب هایتان مرطوب باشند، اما هیچوقت قبل از رژلب از بالم لب استفاده نکنید. برای داشتن لب های رنگی و زیبا از روش زیر استفاده کنید:

از وسط لب پایین شروع کنید و به گوشه ها بروید، این کار را با ایجاد سایه های کمرنگ روی لب، انجام دهید.

لب ها را روی هم فشار دهید تا رنگ لب های پایین روی لب های بالایی بنشیند. از انگشت هایتان برای پخش کردن رنگ روی لب ها، استفاده کنید.

با استفاده از یک دستمال دور لب های خود را که رنگ از آنها بیرون زده پاک کنید.

این کارها را دوباره انجام دهید، و دور لب ها را، مجددا تمیزکنید. دوبار استفاده کردن از رژ لب، باعث میشود که ماندگاری بیشتری داشته باشد چون لایه اول زیرسازی لایه دوم است.

چگونه لب های زیبا داشته باشیم؟
چگونه لب های زیبا داشته باشیم؟

۳-رنگی را انتخاب کنید که مناسب پوستتان باشد.

رژ لب ها در رنگ های مختلفی وجود دارند و پیدا کردن رنگ مناسب، کمی گیج کننده است. تجربه کردن رنگ های رایج ممکن است جالب باشد، اما اگر میخواهید لب های شما درحالت جذابی قرار بگیرند، باید رنگی، مناسب رنگ پوست خود، انتخاب کنید.

اگر رنگ پوست با زمینه زرد تیره دارید، به سمت رنگ های گرمی مانند قهوه ای مایل به قرمز و هلویی و زرد و قرمز بروید. یا از این رنگ ها استفاده کنید.

اگر رنگ پوست با زمینه صورتی روشن (رنگ رگ های ران شما آبی است) دارید، به سمت رنگ های سرد با زمینه آبی مانند آبی (رنگهای توت) و صورتی و بنفش بروید.

توجه داشته باشید که رنگ های روشن و رژ لب های چرب، باعث میشوند که لب ها، ظاهر حجیم تری پیدا کنند، در حالیکه سایه رنگی روشن میتواند لب ها را جذابتر نشان دهد.

منبع phow

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *