قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه > سبک زندگی > ورزش و تناسب اندام > کوچک کردن شکم موقع نشستن

کوچک کردن شکم موقع نشستن

در این مقاله دکتر مایک گیری، متخصص تغذیه و ورزش انفرادی در سایت «truthaboutabs» راه حل کوچک کردن شکم موقع نشستن را شرح می دهد.

او می گوید :می‌خواهم نشان بدهم که با یک حرکت ورزشی که قابل انجام در هرشرایط و در هرکجا هست، شما می‌توانید شکم خود را کوچک کنید.

لازم است بگویم که این ورزش چربی‌ها را نمی‌سوزاند، اما عضلات شکم را تقویت می‌کند و آن را جمع می‌کند.

به این ورزش «مکش شکم» می‌گویند و در هنگام رانندگی روزانه یا در مواقع دیگر شما می‌توانید خود را به انجام دادن این ورزش عادت بدهید. اما مواظب باشید که هنگام رانندگی حواستان پرت نشود.

این ورزش را ۳ تا ۴ بار در هفته و هنگامی که با خودرو از کار یا ورزش به خانه برمی گردید انجام دهید و عضلات شکم و پشت خود را تقویت کنید.

کوچک کردن شکم موقع نشستن
کوچک کردن شکم موقع نشستن

حرکت مکش شکم

– انجام این ورزش در حالت ایستاده، نشسته (هنگام رانندگی)، زانو زده و یا حتی درازکش امکان پذیر است. من ترجیح می‌دهم که آن را در حالت ایستاده و یا نشسته انجام دهم.

– این حرکت آسان است کافی است و شکم خود را به تو بکشید و تصور کنید می‌خواهید ناف خود را به ستون فقرات بچسبانید و هربار برای ۱۰ تا ۲۰ ثانیه شکم را در این حالت نگه‌دارید.

– با نفس عمیق شروع کنید. وقتی نفس را بیرون می‌دهید شکم را به داخل جمع کنید و ۱۰ تا ۲۰ ثانیه نگه دارید. برای ۵ تا ۱۰ بار این حرکت را تکرار کنید.

– با انجام این حرکت طی ۴ تا ۵ روز در هفته متوجه می‌شوید که این حرکت به کوچک شدن شکم شما کمک می‌کند.

همانگونه که قبلا گفتم این حرکت باعث سوخته شدن چربی‌های نمی‌شود..اما شکم گرد شما را جمع کرده و عضلات تنبل شکم را تقویت می‌کند. برای سوزاندن چربی‌ها می‌توانید از روش‌های علمی ثابت شده استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:

چرا چربی‌های شکم آب نمی شوند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *