قالب وردپرس افزونه وردپرس

نوشته های تازه

خرید خودرو مطمئن و بی‌دردسر + ضمانت‌نامه

رنو داستر

به نقل از سایت پیچک: هر کالا و خدماتی که در اقتصاد ارائه می‌شود، مهم‌ترین فاکتورها در انتخاب آن خدمت و کالای تولیدی توجه به قیمت آن به همراه کیفیت محصول می‌باشد. به عبارتی صرف توجه به قیمت نمی‌تواند ما را در خرید آن کالا را راضی نگه دارد.

ادامه مطلب...

داستان ضرب المثل گرگ باران دیده

داستان ضرب المثل گرگ باران دیده

داستان ضرب المثل گرگ باران دیده در باره افراد آزموده و سردوگرم چشیده و با اندیشه های عاقلانه از همه دشواری ها و بلاها رهایی یافته و راه و رسم زندگی را فرا گرفته اند، بکار می رود

ادامه مطلب...

داستان ضرب المثل کره را روغن کردن

داستان ضرب المثل

ﺩﺭ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺁﺑﺎﺩﯼﻫﺎﯼ ﺑﺮﻭﺟﺮﺩ ﺍﺭﺑﺎﺑﯽ ﺑﻮﺩﻩ ﺧﯿﻠﯽ ﻇﺎﻟﻢ ﻭ ﺳﺨﺖﮔﯿﺮ. ﯾﮏ ﺭﻭﺯ ﺣﮑﻢ ﻣﯽﮐﻨﺪ ﺭﻋﯿﺖﻫﺎ ﺟﻔﺘﯽ ﺩﻭﻣﻦ ﮐﺮﻩ ﺑﺮﺍﯼ ﺳﺮﺳﻼﻣﺘﯽ ﺍﻭ ﺑﯿﺎﻭﺭﻧﺪ. ﺭﻋﯿﺖﻫﺎ ﻫﻢ ﭼﯿﺰﯼ ﻧﺪﺍﺷﺘﻨﺪ. ﻫﺮﭼﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ ﭼﻪﮐﻨﻨﺪ ﻋﻘﻠﺸﺎﻥ ﺑﻪﺟﺎﯾﯽﻧﻤﯽﺭﺳﺪ.

ادامه مطلب...

زنان چگونه بهداشت آلت تناسلی خود را رعایت کنند

زنان چگونه بهداشت آلت تناسلی خود را رعایت کنند

دکتر ونسا مک‌کی، مشاور زنان و زایمان و سخن‌گوی کالجِ سلطنتی بیماری‌های زنان و زایمان می‌گوید: آلتِ‌ تناسلی زن باکتری مطلوبی دارد که از آن حفاظت می‌کند و اگر کارِ آن مختل شود آلت‌ تناسلی دچار بیماری‌هایی مثلِ عفونتِ باکتریایی مهبل یا برفکِ مهبل و التهاب می‌شود.

ادامه مطلب...

توصیه هایی برای مردان بالای ۴۰ سال

توصیه هایی برای مردان بالای ۴۰ سال

آیا اختلالات هورمونی فقط مختص خانم‌هاست و فقط خانم‌ها هستند که پس از ۴۰ سالگی بامشکلات مربوط به یائسگی مواجه می‌شوند؟غلبه استروژن یا همان آندروپوز، یکی از خطرات اصلی سلامتی برای مردان بالای ۴۰ سال است.

ادامه مطلب...

چرا همزمان با قاعدگی دچار علائم آنفلوآنزا می‌شویم؟

چرا همزمان با قاعدگی دچار علائم آنفلوآنزا می‌شویم؟

به گزارش هلث‌لاین، فراتر از این علائم، برخی از زنان همچنین خبر از علائم آنفلوآنزا یا سرماخوردگی در این دوران می‌دهند؛ وضعیتی که در اصطلاح عامیانه به آن "آنفلوآنزای پریود" گفته می‌شود. این عارضه با علائمی مانند سردرد، حالت تهوع و حتی تب، اسهال، یبوست، خستگی، دردهای عضلانی و لرز در دوران قبل از قاعدگی یا در طول آن، خود را نشان می‌دهد.

ادامه مطلب...

مراحل بازسازی خانه

خانه‌ی نیازمند تعمیر را می‌توان ارزان‌تر خریداری کرد اما بازسازی خانه نیازمند صرف زمان و هزینه‌ی بسیاری است. هرچند می‌توان این پروژه‌ی عظیم را به صورت اقتصادی انجام داد. تا آخر مقاله با ما همراه باشید تا با مراحل مختلف کار آشنا شوید.

ادامه مطلب...

فروش خودرو کارکرده هیوندای با حداقل چقدر ممکن است؟

خودروهای کره‌ای از همان ابتدای ورود به ایران توجهات زیادی را به خود جلب کرده و مورد اقبال خریداران قرار گرفتند. در این بین انواع مدل‌های خودرو هیوندای به دلیل ظاهر زیبا و امکانات خوب خود توانستند حتی از رقبای اروپایی پیشی گرفته

ادامه مطلب...

ایده جالب برای کادو کردن هدیه

ایده جالب برای کادو کردن هدیه (۱)

در این ویدیو به شما آموزش می دهیم که چطور هدیه هایتان به شکل جذاب و جدید کادو کنید تا بتوانید دیگران را تحت تاثیر قرا دهید و هم در چشم کسی که هدیه را به او می دهید جذابتر جلوه کند.

ادامه مطلب...

داستان ضرب المثل علی بهونه گیر

داستان ضرب المثل

ضرب المثل علی بهونه گیر برای کسانی به کار می رود که برای هرکاری ایراد می گیرند و چون ایراد رفع شد ایراد دیگری می گیرند. در گذشته در شهری امام زاده ای بود که مردم برای زیارت به آن جا می رفتند.

ادامه مطلب...