خانه / دانش و فن آوری / دنیای خودرو / تویوتا ۲۰۱۶ تاکوما

تویوتا ۲۰۱۶ تاکوما

 تویوتا ۲۰۱۶ تاکوما دو کابین  آخرین نسل از کامیون SUV است  که با نگاه ظریف طراحی شده است .چاق و چله و با شخصیت قوی.

تاکوما ۲۰۱۶ ساخت کشور ژاپن است.تاکومای ۲۰۱۶ رقبایی چون جی ام سی کانیون و شورولت کلرادو را در پیش دارد. از سال ۲۰۰۵ که آخرین نسل تاکوما معرفی شده بود به مدت ده سال، این خودرو تغییراتی اساسی را به خود ندیده بود و اکنون با تغییرات انجام شده، می‌تواند با نیروی بیشتری در برابر رقبا قرار بگیرد.

طراحی ظاهری تاکومای جدید بیش از هر چیز وامدار مدل بزرگ‌تر توندرا است. تمامی قسمت‌های این خودرو به‌طور کامل بازطراحی شده‌اند. چراغ‌های باریک‌تر و جلوپنجره بزرگ‌تر و خشن‌تر، گلگیرهای برجسته و عضلانی در کنار ارتفاع زیاد خودرو که قابلیت‌های آف‌رود و خارج از جاده خوبی بدان می‌بخشد، در همان نگاه نخست جلب توجه می‌کنند.

تویوتا تاکوما مدل ۲۰۱۶

برای دیدن سایز واقعی عکسها روی آنها کلیک کنید.

 تویوتا 2016 تاکوما
تویوتا ۲۰۱۶ تاکوما

 ظاهری خشن، جلوپنجره برجسته و بزرگ، چراغهای منحصر به فرد، عضلانی‌تر از همیشه و با الگوهای مطابق سلایق آمریکایی ساخته شده است. نخستین نسخه ای که از این خودرو معرفی شده به صورت دو دیفرانسیل و دوکابین می‌باشد. اما نسخه‌های بسیار متنوع دیگری از این خودرو در لیست قابل انتخاب مشتریان قرار خواهند گرفت. در حال حاضر تنها از یک موتور شش سیلندر با نیروی ۲۳۶ اسب بخار برای این خودرو نام برده می‌شود. اما در این مورد هم تنوع قابل ملاحظه ای برقرار خواهد بود

2016-toyota-tacoma
2016-toyota-tacoma

تراک متوسط محبوب تویوتا برای مدل ۲۰۱۶ ظاهری جدید پیدا کرده و در آن از یک موتور V-6 و یک کابین ارتقا یافته استفاده شده است. تویوتا همچنین یک سری تجهیزات جالب‌توجه را به این مدل اضافه کرده و به منظور ایجاد تمایز بیشتر با رقیبانی چون شورولت کلرادو و نیسان فرونتیر، تمرکز بیشتری بر جزئیات کرده است.

2016-toyota-tacoma
2016-toyota-tacoma
2016-toyota-tacoma
2016-toyota-tacoma
2016-toyota-tacoma
2016-toyota-tacoma

مطلب پیشنهادی

چرا تویوتا دوباره بزرگترین خودروساز جهان شد؟

در سال ۲۰۱۵ شرکت فولگس واگن سعی کرد تا به بزرگترین ترین خودروساز جهان بدل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *