قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / سبک زندگی / آرایش و زیبایی / ۷ راز شگفت انگیز آرایش و زیبایی

۷ راز شگفت انگیز آرایش و زیبایی

برخی از اسرار زیبایی به نظر می رسد که توسط شرکتهای تولید کننده لوازم آرایشی شایع شده اند و فقط به این خاطر هستند که شما لوازم بیشتری بخرید. اما این ۷ راز شگفت انگیز آرایش و زیبایی کاملا” حقیقی هستند.

7 راز شگفت انگیز آرایش و زیبایی
۷ راز شگفت انگیز آرایش و زیبایی

۱- ریمل مژه و ابرو باید هر سه ماه یکبار جایگزین شوند:

مایع داخل ریمل مکان مناسبی برای رشد باکتریها است اگر شما آنرا دیر به دیر عوض کنید چشمتان آماده پذیرایی از این باکتریها و عفونت چشمی است.

۲- استفاده از تونر برای تمام انواع پوست ضروری است:

خیلیها فکر می کنند که تونر ها فقط برای پوستهای چرب و مستعد آکنه  لازم است و اگر پوست آنها چرب نیست نیازی به به آن ندارند.اما امروزه تونرهایی برای تمام انواع پوست ها ساخته می شود و برای پاک کردن هر گونه آلودگی و چربی و باقیمانده لوازم آرایشی  مناسب هستند.

۳-با خمیردندان می توانید از جوش ها خلاص شوید:

شاید باور کردنش سخت باشد اما حقیقت دارد در واقع، پراکسید هیدروژن و تری کلوزان در خمیر دندان برای خشک کردن جوشها  مناسب هستند.

۴-لاک ناخن قرمز ، رنگ ناخن هایتان را زرد می کند:

این یکی هم درست است، زیرا ناخن ها رنگدانه را از لاک  ناخن جذب می کنند. بهترین راه برای جلوگیری از تغییر رنگ، استفاده از یک پوشش پایه نازک است. لایه نازک  رنگدانه اضافی را جذب می کند و از ناخن های شما  محافظت می کند. اگر شما فراموش کرده اید که از پوشش پایه استفاده کنید، از لاک ناخن قرمز استفاده نکنید.

۵-خوابیدن با آرایش باعث جوش های سرسیاه می شود:

شاید فکر کنید این هم از کلک های بازاریابی است اما کاملا” حقیقت دارد . در شب پوست شما خود را تعمیر می کند و سلول های مرده پوست را می سوزاند تا بتوانند آنها را جایگزین کند.

اگر پوست شما با آرایش پوشش داده شود، منافذ شما مسدود می شود و روند بازسازی متوقف می شود. بنابراین اگر خسته هستید که آرایش خود را به طور کامل پاک کنید، سعی کنید حداقل آن را با یک توپ پنبه و آب گرم بشویید.

۶-واکس از برگشتن مو جلوگیری می کند:

واکس مو از اصلاح با تیغ موثر تر است چون موها را از ریشه حذف می کند با این کار به مرور ریشه مو ضعیف تر شده و مانع رشد مجدد مو می شود.

۷-پوست شما طی زمان به لوازم آرایشی عادت می کند:

در استفاده از محصولات مراقبتی به جایی می رسید که پوست شما به مواد و ویتامین های موجود در آن ها مخصوصا” ویتامین A عادت می کند و دیگر تغییری در پوست شما اتفاق نمی افتد حالا وقت آن است تغییری در لوازم آرایش و مراقبتی خودتان بدهید.

منبع استپ تو هلث

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *